לוגו רהיט - פורטל רהיטים ועיצוב הבית
דף ראשי אודות ריהוט עיצוב הבית מדריכי ריהוט ועיצוב הבית פרסם באתר מחלקת עיצוב      צור קשר למועדפים

רהיטים לבית

מטבחים

לחוץ

ריהוט גן

מדריך חלונות

מדריך חלונות תצוגת לוגו רשימת מפרסמים

חלונות

על החלון, גודל מבנה חומר וצבע להתאים לחלל החדר, לקיר בו הוא נמצא, לסגנון הכללי של הבית ולנוף שהוא משקף. מסגור החלון בעץ ברזל או אלומיניום הוא שאלה של טעם אישי ושיקולי נוחיות ותקציב. עץ וברזל ניתן לצבוע בכל צבע שרוצים, האלומיניום נפוץ בלבן, בחום או בשחור. הברזל הוא החזק ביותר, הוא דורש גלוון מיוחד- טיפול מיוחד נגד חלודה- וצביעה מחדש כל כמה שנים. עץ מתבלה הכי מהר, הוא חייב לעבור טיפול הגנה נגד נזקי רטיבות, וצריך לחזור ולטפל בו מידי כמה שנים.אלומיניום נחשב לחומר הנח והעמיד ביותר מפגעי האקלים,


חלון

ולבד מניקוי שיגרתי אינו דורש כל טיפול. חלונות אלומיניום מיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת ועשויים מאלומיניום טהור ללא שילוב של מתכות אחרות. כך, מובטחים חוזק ואטימות מרבית. בנוסף, הפרופילים עוברים תהליך צביעה רב שכבתי קפדני ומבוקר, תוך שימוש בחומרים המותאמים במיוחד לתנאי האקלים בארץ. לאוהבי מראה העץ בבית, ישנם חלונות המשלבים מסגרת עץ ביפנים וציפוי אלומיניום בחוץ.

כיום ניתן למצוא חלונות חכמים ידידותיים לסביבה אלו חלונות מבודדים המיוצרים המיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת המשלבים אלומניום וpvc.
החלונות האלו מבודדים ועמידים לאורך שנים רבות.


זכוכית החלונות

במקרה של נוף אורבאני שרוצים להסתיר, או כשרוצים לשמור על פרטיות מפני בתים סמוכים- זכוכית אטומה היא אחד הפתרונות. זכוכית אטומה רגילה, בדגמים שונים: זכוכית אטומה בלבן- חלבי, שהיא יפה במיוחד ויוצרת אור רך ונעים. זכוכית אומנותית מצוירת בציור יד, או מעוטרת בצריבה או התזת חול וכמובן ויטראז'. ס גי זכוכית אחרים הם: זכוכית שקופה כהה, המסננת את קרני השמש. זכוכית בידודית, לבידוד אקוסטי-למניעת רעש, ולבידוד תרמי, חום-קור שמסייע גם לחיסכון באנרגיה. זכוכית מחוסמת וזכוכית דו-כיוונית["רפלקטיבית"], שביום שקופה כלפי חוץ ואטומה כלפי פנים, ובלילה-להפך.


מדריך חלונות - גרסת  הדפסה גרסת הדפסה     שלח מדריך  חלונות לחברשלח לחבר     הוסף מדריך חלונות  למועדפיםהוספה למועדפים     מדריכים נוספיםמדריכים נוספים


פעולות במדריך
שלח מדריך  חלונות לחברשלח לחבר
הוסף מדריך חלונות למועדפיםלמועדפים
מדריך חלונות - גרסת  הדפסה גרסת הדפסה