לוגו רהיט - פורטל רהיטים ועיצוב הבית
דף ראשי אודות ריהוט עיצוב הבית מדריכי ריהוט ועיצוב הבית פרסם באתר מחלקת עיצוב      צור קשר למועדפים

רהיטים לבית

מטבחים

לחוץ

ריהוט גן

מדריך מטבחים כפריים

מדריך מטבחים כפריים מטבחים כפריים

מטבחים כפריים

מטבחים כפריים

מטבחים כפריים של ימיינו מדמים מטבחים ממחוזות ומזמנים רחוקים, מטבחים אלא, היוו את מרכז החיים בבית כמקום מרכזי ובעל חשיבות בחיי המשפחה, המטבח היה מרווח, ובמרכזו שולחן אוכל כבד עשוי עץ גס, סביבו ספסלים וכסאות פשוטים המשלבים עץ וחבלים במושב. חלק מהארונות נבנו בתוך נישות בקיר עם דלתות כבדות בגימור גס, לעיתים גם ארונות שנצבעו צבעים בהירים יותר, שאותות הזמן נותנים את הסימנים, כאלה שהיום מנסים לחקות בטכניקות מתקדמות של יישון ושפשוף המטבחים המודרניים שלנו. המטבח הכפרי הוא ייחודי, לעיתים בחלקו התחתון יהיו כוכים מובנים, כתאי אחסון, בהשראה ים תיכונית, שפע של משטחי עבודה, מדפים פתוחים, כלי קרמיקה לאחסון ולנוי, פריטים של טעם שנאספו ברגישות כיוצרי אווירה.
כיום, כאשר אנו מבקשים לעצב מטבח כפרי שייתן את הטון ואת האווירה השורה בבית אנו מבקשים אמנם מטבח בסגנון ובסטייל מיושן אך ברמת עיצוב וגימור, בהנדסת אנוש המבטיחה נוחות בעבודה.כך גוף המטבח יהיה עשוי תמיד מעץ סנויץ, המבטיח עמידות וחוזק שנים. בייצור המטבח הכפרי, גם כיום, בתחילת האלף השלישי, עם התפתחות טכנולוגיות יצור ממוחשבות ושימוש בחומרים מודרניים, עדיין מטבח כפרי, או פריטים רבים בו, מייצרים מחומרים מסורתיים בעבודת יד, כמו שימוש בעץ מלא, חבקי מתכת עבודת נפח, צביעה גסה ולא מבריקה. ניתן לשלב מוצרים ואלמנטים תעשייתיים במטבח הכפרי אך השילוב צריך להיות נכון. כמובן בתכנון המטבח הכפרי כיום מיחסים תשומת לב לכל פרט ופרט לנוחות מרבית, כך משלבים במטבח הכפרי אלמנטים מודרניים אך הם נסתרים מן העין, פס אטימה מחובר לדלתות למניעת כניסת אבק, מגירות הנשלפות לכל אורכן, יחידות נשלפות לניצול מרבי של פינות, תאורה פנימית המופעלת עם פתיחת היחידה, ועוד פתרונות מודרניים ומשוכללים, אך המראה החיצוני לעד יראה כפרי, שלו, רומנטי ונוסטלגי.

מדריך מטבחים כפריים - גרסת הדפסה גרסת הדפסה     שלח מטבחים כפריים לחברשלח לחבר     הוסף מדריך מטבחים כפריים  למועדפיםהוספה למועדפים     מדריכים נוספיםמדריכים נוספים
פעולות במדריך
שלח מדריך מטבחים כפריים לחברשלח לחבר
הוסף מדריך מטבחים כפריים  למועדפיםלמועדפים
מדריך מטבחים כפריים - גרסת הדפסהגרסת הדפסה