לוגו רהיט - פורטל רהיטים ועיצוב הבית
דף ראשי אודות ריהוט עיצוב הבית מדריכי ריהוט ועיצוב הבית פרסם באתר מחלקת עיצוב      צור קשר למועדפים

רהיטים לבית

מטבחים

לחוץ

ריהוט גן

מדריך חדרי נוער

מדריך חדרי נוער חדרי נוער

חדרי נוער

עיצוב חדרי נוער, מזמן שפע של אפשריות לבטא דמיון, העזה, צבעוניות ודקורציה. מעצבי הרהיטים פעילים מאוד בתחום חדרי הנוער ומנסים כל הזמן לחדש ולהתחדש על מנת לתפוס את תשומת הלב של הצרכן הפוטנציאלי. מגוון הסגנונות והאפשרויות הנותנות מענה לכל טעם וסגנון מרשימים בהיקפם. הרהיטים מאובזרים ומתוכננים בהתאם לצו האופנה כולל כל החידושים הטכנולוגיים.

 


חדר נוער

תיכנון חדר נוער

חדרי נוער מודרניים חדר רב שימושי שיש לתכנן בתבונה, הצורך של חדרי נוער המודרניים למלא מספר רב כל כך של פונקציות דורש תחכום ותכנון ארוך טווח כדי לנצל בצורה מקסימאלית את החלל הנתון. החדר מהווה גם חדר שינה, מקום להכין בו שיעורי בית, לארח חברים, חדר תחביבים כאן נכנסים לתמונה מכשירים אלקטרוניים כמו טלוויזיה, מערכת מוסיקה ומחשב. את כל אלה יש לאחסן בנוחות ויחד עם זאת לנסות לא ליצור עומס ומראה מבולגן. לפני שמגיעים לשלב הרכישה חשוב מאוד לתת את הדעת בצורה רצינית ביותר, על הצרכים האישיים של הנער או הנערה, על הציפיות והדרישות לפי טעמם האישי.
תכנון קפדני ושיתוף בתהליך, כמו שרטוט ידני או הדמיה במחשב יכולים לחסוך הרבה עוגמת נפש ובזבוז כספי מיותר. שיתוף פעולה בנושא כזה מהווה ללא ספק, דוגמה לדרך התנהלות נכונה, הסכמה ופשרה מכובדת שתיושם מאוחר יותר בעוד תחומים בחיים.
בחירת סגנון הריהוט והעיצוב חשובה מאין כמותה, אולם יש לקחת בחשבון את  הפונקציונאליות של הפריטים בחדר.  

 


פינת עבודה

המחשב הביתי, תפס בשנים האחרונות, מקום של כבוד במרבית חדרי הנוער. הנוער של ימינו מבלה זמן רב בגלישה באינטרנט, במשחקים או בתקשורת עם חברים. חשוב מאוד לבחור בשולחן וכסא אורטופדיים שיהפכו את הישיבה הממושכת לנוחה ככל האפשר ולא יגרמו חלילה, נזקים גופניים מיותרים.


מיטות נפתחות ומיטות נוער

בשביל הנוער המיטה היא לא רק לשינה טובה, על המיטה צופים בטלוויזיה, משוטטים באינטרנט, מארחים חברים, עושים שיעורים ועוד. הקו המנחה בעיצוב מיטות נוער מתבטא בעיצוב פונקציונאלי וחדשני, פיתוח של אלמנטים ומנגנונים לשיפור האיכות של המיטה. קיים מגוון רחב של מיטות מעוצבות, בצבעים מרהיבים, שילובים של עץ ומתכת, מנגנוני הרמת ראש משוכללים וארגזי מצעים מרווחים.


מיטת נוער נפתחת
מיטת נוער נפתחת


מיטות נוער אורטופדיות

מיטות הנוער, רחבות ונוחות, בעיצובים צעירים ומודרניים, בעלות מנגנון מתכוונן חשמלי בעל שני מנועים להרמת אזור הצוואר והרגליים בצורה נשלטת. שילוב של של קורות עץ איכותיות ואלסטיות, נקודות אורטופדיות המותאמות לפי דרישת הקושי הנדרשת, שלט חשמלי, כל אלה יחדיו יוצרים סביבה נוחה לשינה עם אפשרויות כיוונון לנוחיות המשתמש.

צבע ותאורה

השפעת הצבע והאור על מצב הרוח, הינה עובדה ידועה ומוכרת. בעיצוב חדרי נוער חשוב מאוד להקפיד על  תאורה מספקת וחדירה של אור שמש טבעי. במידה ואור השמש אינו מספק, או בנוסף, יש לקחת בחשבון את התאורה בחדר הנוער כחלק אינטגראלי מעיצובו. החדר צריך להיות מואר היטב אך לא באור מסנוור. גם תאורת הלוגן שניתן לווסת אותה באמצעות דימר יכולה להתאים. תאורת פלורוצנט היא אולי זולה וחסכונית אולם אינה הנעימה במיוחד, אלא אם כן, הותקנו בה נורות מיוחדות המפיצות אור רך יותר מהרגיל. השפעת הצבע והאור על מצב הרוח, הינה עובדה ידועה ומוכרת. בעיצוב חדרי נוער חשוב מאוד להקפיד על  תאורה מספקת וחדירה של אור שמש טבעי. במידה ואור השמש אינו מספק, או בנוסף, יש לקחת בחשבון את התאורה בחדר הנוער כחלק אינטגראלי מעיצובו. החדר צריך להיות מואר היטב אך לא באור מסנוור. גם תאורת הלוגן שניתן לווסת אותה באמצעות דימר יכולה להתאים. תאורת פלורוצנט היא אולי זולה וחסכונית אולם אינה הנעימה במיוחד, אלא אם כן, הותקנו בה נורות מיוחדות המפיצות אור רך יותר מהרגיל. מיקום מנורת שולחן לנוער בגיל בית הספר, צריכה להיות מכוונת היטב כדי לא לסנוור, ומד שני לא להטיל צל על השולחן שיכול לגרום לאימוץ מיותר של העיניים.


מדריך חדרי נוער - גרסת הדפסה גרסת הדפסה     שלח חדרי נוער לחברשלח לחבר     הוסף מדריך חדרי נוער  למועדפיםהוספה למועדפים     מדריכים נוספיםמדריכים נוספים
פעולות במדריך
שלח מדריך חדרי נוער לחברשלח לחבר
הוסף מדריך חדרי נוער  למועדפיםלמועדפים
מדריך חדרי נוער - גרסת הדפסהגרסת הדפסה