לוגו רהיט - פורטל רהיטים ועיצוב הבית
דף ראשי אודות ריהוט עיצוב הבית מדריכי ריהוט ועיצוב הבית פרסם באתר מחלקת עיצוב      צור קשר למועדפים

רהיטים לבית

מטבחים

לחוץ

ריהוט גןמדריך ריהוט משרדי

מדריך ריהוט משרדי תצוגת לוגו רשימת מפרסמים

ריהוט משרדי

עיצוב משרדים חדשני ומוקפד, משקף אופי ותרבות ארגונית שיש בכוחו להעביר מסרים מההנהלה לעובדים, עיצוב יוקרתי מוסיף להרמוניה ולאופי הארגוני. תכנון המשרד- מתן פתרונות מיוחדים, עיצובים ומגונים, מענה מושלם לצרכי העובדים והלקוחות. בכדי שהמשרד יהווה סביבת עבודה נוחה ונעימה לצוות, יעניק ללקוחותיו הרגשה חמימה מכובדת ויוקרתית, וישדר את המסרים הנכונים, יש להימנע משימוש מחומרים בעלי אופי קר,אלא ליצור, בעזרת תכנון פונקציונאלי ומראה מכובד, אווירה נינוחה קלאסית ומזמינה, שתשקף את אופי המשרד.
 וישדר את המסרים הנכונים, במיוחד במשרדים להשכרה, שעוברים מבעלים לבעלים, יש להימנע משימוש מחומרים בעלי אופי קר,אלא ליצור, בעזרת תכנון פונקציונאלי ומראה מכובד, אווירה נינוחה קלאסית ומזמינה, שתשקף את אופי המשרד.


ריהוט משרדי

דלפק קבלה

דלפק הקבלה מעוצב לרוב בצורת חצי עיגול, הדלפק, הינו למעשה הרהיט הראשון המקבל את פני הבאים למשרד, צורתו המעגלית יוצרת תנועה וזרימה נעימה בחלל המרכזי.


ריהוט חדר ישיבות

חדר הישיבות ממהווה את טבורו של המשרד, שולחן ישיבות גדול, אליפטי או מלבני משמש לישיבות ולפגישות רבות משתתפים.


כיסאות המתנה

פינת ההמתנה, מחוץ לחדר הישיבות, מזמינה את הבאים להתרווח בה בנוחות. כורסאות המתנה מרווחות וביניהן שולחן קפה, יכולות ליצור כתם צבע המגוון את מראה המשרד.


פתרונות איחסון

כחלק מהתכנון הפונקציונאלי, יש לבנות נישות המיועדות לאחסון תיקיות, מסמכים וספרות מקצועית, או לשלב ארונות לקלסרים ותיקיות בעלי מנגנוני נעילה.


כיסאות מנהלים אורטופדיים

הכיסאות האורטופדיים כוללים: ידיות שינוי גובה פניאומאטי של זווית משענת הגב עם אפשרות לנעילה בכל נקודה רצויה. שרוול לחץ מתנפח PUMP להתאמה אישית של התמיכה בגב התחתון. מושב אנטומי לחלוקת לחץ אופטימאלית לאגן הכולל הגבהה בחלק הקדמי למניעת החלקה קדימה.

 


שולחנות מחשב אורגונומים

לכל אחד המשתמש במחשב מומלץ לסר את עמדת העבודה הן במשרד והן בבית על פי עקרונות מסוימים העוסקים בהנדסת אנוש נכונה ועל ידי כך ישיג המשתמש במחשב יעול ושיפור בתפקוד המקצועי ובתחושה הפיזית וכמובן ימנע תופעות ופגיעות פיזיות עתידיות עקב יציבה וישיבה ממושכל לא נכונה מול המחשב.
מספר כללים בסיסיים
מקמו את מסך המחשב כאשר שלישו העליון בקו הראייה ופניו במרחק יד שלוחה לפנים. אם הינכם משתמשים במחשב נייד בתדירות גבוהה למשך שעות רבות, מומלץ למקם אותו על משטח מוגבה, כך ששלישו העליון שלל המסך יהיה בגובה העיניים. בנוסף יש לחבר עכבר ומקלדת ניידים. יש לכוון את הכסא שיהיה גבוה דיו. זאת על מנת שהאמות והמרפקים ייתמכו בשפת השולחן ולא יוצר עומס מיותר על הכתפיים. על כפות הידיים להיות בהמשך לאמות. על כפות הרגליים להיות מונחות שטוחות על הרצפה.
ראו גם: ריהוט משרדי יוקרתי


מדריך ריהוט משרדי - גרסת  הדפסה גרסת הדפסה     שלח מדריך  ריהוט משרדי לחברשלח לחבר     הוסף מדריך ריהוט משרדי למועדפיםהוספה למועדפים     מדריכים נוספיםמדריכים נוספים
פעולות במדריך
שלח מדריך  ריהוט משרדי לחברשלח לחבר
הוסף מדריך ריהוט משרדי למועדפיםלמועדפים
מדריך ריהוט משרדי - גרסת  הדפסהגרסת הדפסה