לוגו רהיט - פורטל רהיטים ועיצוב הבית
דף ראשי אודות ריהוט עיצוב הבית מדריכי ריהוט ועיצוב הבית פרסם באתר מחלקת עיצוב      צור קשר למועדפים

רהיטים לבית

מטבחים

לחוץ

ריהוט גן

מדריך נגרות

מדריך נגרות תצוגת לוגו רשימת מפרסמים

נגרות

תחושה של נוסטלגיה , ריח של טבע, נסורת ועבודת ידיים, עוברת בכל מי שנכנס לנגריה, מקום שמחזיר אל ניחוחות וטעמים של פעם. העבודה בנגרייה נעשית ידנית, בעזרת מפסלות מסורים ומקדחות. עבודת כפיים מושקעת בכל מוצר, שילוב טכנולוגיות מתקדמות, יוצרים הנגרים רהיטים ייחודיים, עמידים, שבנויים מחומרים טבעיים בטכניקות עיבוד וצביעה מיוחדות המעניקות אופי לכל רהיט.נגרות

עץ כחומר גלם

העץ על מגוון תכונותיו ויתרונותיו, היה מאז ומתמיד חומר גלם מועדף על רבים מהמעצבים והיצרנים. יתרונו הגדול של העץ-הקדום והנגיש ביותר מבין חומרי הגלם,הוא קיומו הטבעי בכל מקום. כמו כן הוא נחשב לחומר נוח לעיבוד, קל ,חזק ומבודד מצוין מחום. לכל זה מתווסף ההיבט החוויתי-שכן נוכחותו משרה אווירה נעימה וחמה.


נגרות מקצועית


בכדי להתגבר על תכונותיו ונטיותיו הטבעיות של העץ להתעקמות ופגמים וחוסר אחידות, פותחו שיטות ייצור תעשייתיות, אלו מאפשרות לקחת עצים מסוגים ומגדלים שונים ולהופכם לחומר גלם שמידותיו ותכונותיו אחידות ונשלטות. כמו בכל חומר גלם, גם כאן צריך להכיר את התכונות המתאימות לכל יישום ואת ההבדלים שבין סוגי העץ הטבעיים והמעובדים, כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר.

מזיקים

למרות כל היתרונות והמחמאות, בעץ צריך לדעת לטפל ולעבוד. אם לא מטפלים בעץ בצורה נכונה, לפני הייצור, בזמן הייצור, וגם אחריו, חשוף העץ למזיקים כמו טרמיטים , חרקים קודחי עץ, עובש, ופטריות. עם ידע וניסיון ניתן בקלות רבה להרחיק את כל המזיקים וליהנות מעץ נקי לאורך שנים.

ייבוש העץ

העץ ממנו בנויים רהיטים חייב להיות עץ שעבר תהליך ייבוש ארוך ואיכותי, לא ייבוש מהיר, המותיר אחוזי לחות גבוהים למדי ויוצר עיוותים וסדקים.


מדריך נגרות - גרסת  הדפסה גרסת הדפסה     שלח מדריך  נגרות לחברשלח לחבר     הוסף מדריך נגרות למועדפיםהוספה למועדפים     מדריכים נוספיםמדריכים נוספים
פעולות במדריך
שלח מדריך  נגרות לחברשלח לחבר
הוסף מדריך נגרות למועדפיםלמועדפים
מדריך נגרות - גרסת  הדפסהגרסת הדפסה