לוגו רהיט - פורטל רהיטים ועיצוב הבית
דף ראשי אודות ריהוט עיצוב הבית מדריכי ריהוט ועיצוב הבית פרסם באתר מחלקת עיצוב      צור קשר למועדפים

רהיטים לבית

מטבחים

לחוץ

ריהוט גן

מדריך מזרונים

מדריך מזרונים תצוגת לוגו רשימת מפרסמים

מזרונים

חוויית השינה המושלמת, ההבדל בין שינה טובה-לשינה נינוחה ומפנקת. מערכת שינה מתכווננת ויוקרתית המשלבת סטייל, נוחות, אוורור עיצוב ובריאות. קיימות תחום פיתוח המזרנים הוא עולם דינאמי, מודרני, מפתיע ומלא חידושים, שתופש מקום מרכזי בעשיה ופיתוח בתחום חדשרי השינה. למרות שלא כל הפרסומים העכשווים מדברים בהכרח על משהו באמת חדשני, ניתן בהחלט להיווכח כי התמורות שחלו בתחום זה -במיוחד מבחינה טכנולוגית, חומרים חדשניים, עיצוב מרשים, פיתוח אגרונומי, כל אלה הם חלק מתפיסה שחברות המזרונים מבקשות לתת מענה, ולא רק מענה פונקציונאלי לצרכים, אלא ליצור אווירה עילאית, ריגשית שתוצרה אמור להיות, כמובן, יצירת איכות חיים מאוזנת. יש להפוך את צידי המזרון לפי המלצת היצרן. מזון שנוצרו בו שקעים ושמשחו אינו אחיד הוא פגום ויש להחליפו.


מזרוני לטקס

מזרון זה נהפך פופלרי יותר יותר בישראל ומתחרה בהצלחה במזרוני הקפיצים. מזרון זה עשוי ספוג שדחוס בצפיפות. הוא עמיד להרבה שנים אך על פי רוב הוא אינו זול. מזרנים איכותיים הם בעלי ציפויים מבד טבעי בדרך כלל, ויהיו בעלי שכבת פינוק משני צידים על מנת לאפשר להנות משכבה זו גם כשהופכים את המזרון.


מזרוני ספוג פוליאוריטן

מזרנים אלו זולים הם ומצויים ברבים מבתי ישראל. לפני הופעת מזרוני הקפיצים ומזרוני הלטקס הם נהנו מביקו קניה גבוה. איכותם אינה גבוהה אך כאמור הם זולים.


מזרוני קפיצים

מזרוני קפיצים מעניקים תמיכה אורטופדית אופטימאלית ונוחות מאקסימלית. במזרונים אזורי נוחות המותאמים במיוחד לאזור הכתפיים, הראש הרגליים ומרכז הגוף. במזרנים האיכותיים כל קפיץ ארוז בנפרד בתוך כיס בד ייחודי ופועל באופן עצמאי, מה שמונע העברת תנודות בין שני בני הזוג, כך נמנעות הפרעות בשינה ושני בני הזוג מקבלים שינה אופטימאלית שמבודדת מהפרעות בשינה. מערכת הקפיצים מורכבת מקפיצי פלדה פוסטרופדיים, עוברת טיפול טרמי בתנור לעמידות ולגמישות, דבר המבטיח הימנעות שחיקת המזרן גם לאורך שנים. מעטפת המזרן עשויה שכבת אריג בידודי המפרידה בין קפיצי המתכת לשכבת בספוג, ושכבה ספוגית המורכבת משילוב של ספוגים עמידים במיוחד בדרגות קושי שונות.ככל שלמזרון מספר גדול יותר של קפיצים כך הוא נחשב איכותי יותר.


מדריך מזרונים - גרסת הדפסה גרסת הדפסה     שלח מדריך מזרונים  לחברשלח לחבר     הוסף מדריך מזרונים  למועדפיםהוספה למועדפים     מדריכים נוספיםמדריכים נוספים
פעולות במדריך
שלח מדריך מזרונים  לחברשלח לחבר
הוסף מדריך מזרונים למועדפיםלמועדפים
מדריך מזרונים - גרסת הדפסהגרסת הדפסה