לוגו רהיט - פורטל רהיטים ועיצוב הבית
דף ראשי אודות ריהוט עיצוב הבית מדריכי ריהוט ועיצוב הבית פרסם באתר מחלקת עיצוב      צור קשר למועדפים

רהיטים לבית

מטבחים

לחוץ

ריהוט גן

מדריך שיש למטבח

מדריך שיש למטבח שיש למטבח

שיש למטבח

שיש למטבח

משטחי העבודה במטבח הם בולטים וגדולים, לכן קיימת חשיבות רבה למראה שלהם ולאווירה שהם משווים למטבח. כמובן יש לקחת בחשבון את הפרקטיות, הסגנון והתקציב. שלב ההחלטה באיזה משטח עבודה בוחרים הוא לאחר שנבחר הסגנון והמוטיב העיקרי של ארונות המטבח. ההזמנה בפועל יכולה להתבצע רק לאחר התכנון הסופי של הארונות, לאחר קבלת תכנית מדויקת וקפדנית של כל הגבהים, מיקומי הכיריים והכיור ועוד.

שיש למטבח

שיש למטבח הוא משטח העבודה הוותיק והידוע, ונחשב לקלאסי שביניהם. השיש, שהוא חומר טבעי מגיע בשלל צורות טקסטורות וצבעים. סוגי השיש נבדלים על פי ייחודם ונדירותם בטבע וכמובן בהתאם לרמת הגימור והליטוש שהשיש מקבל לאחר החציבה. השיש מורכב ביסודו מאבן גירית לכן הוא קל ונוח לעיבוד, אך לכן גם עמידותו של השיש אינה גבוהה במיוחד. השיש סופח אליו כתמים, נשרט בקלות ונוטה לאבד את הברק הטבעי שלו, אך תמיד ניתן ללטש את השיש מחדש ולהחזיר לו את המראה האלגנטי והמבריק שלו. ניתן לצפות את השיש בעת העיבוד בשכבה אקרילית דקה האוטמת אותו והופכת אותו לעמיד יותר. שימוש בשיש במטבח מחייבת עבודה על גבי משטח מפריד.

אבן קיסר

אבן הקיסר היא פרי פיתוח ישראלי, מורכבת מ-95% קוורץ טבעי, ו- 5% של פיגמנטים ופוליאסטר. משטחי אבן קיסר מהווים משטחים חזקים ועמידים שאינם נשרטים ואינם משנים את צבעם ואת הברק שלהם. הם אינם סופחים חומצות או כימיקלים ולכן נשארים יפים שנים רבות. ניתן להוסיף למשטחים של אבן הקיסר גימורים של קנטים חרוטים או לשלב בהם פסיפסים המקנים לחומר הסינטטי מראה חם יותר.

בוצר בלוק

לוחות הבוצר בלוק משמשים למשטחים מסוימים במטבח, כמו לדלפקי אכילה, לאיים ולשולחנות. הלוחות עשויים לוחות עץ גושני מובחר, המחוברים בצורה מיוחדת המקנה ללוחות חוזק ויציבות. משטח הבוצר בלוק עובר ציפוי של לקה אקרילית במספר שכבות, כדי להבטיח אטימה מוחלטת למים ולרטיבות. את הלוחות ניתן לקבל בעוביים שונים ומסוגי עץ שונים.

משטחי קוריאן

המשטחים עשויים מחומר הומוגני עמיד שאינו סופח נוזלים, אינו מתבלה, עמיד בחום גבוה אינו משנה את צבעו. קיימים כמעט מאה גוונים שונים לבחירה. משטח הקוריאן מתאפיין בגמישות בלתי מוגבלת, ניתן לעצב את המשטח לכל צורה נדרשת, ולממש כל דרישה עיצובית ללא חיבורים.

מדריך שיש למטבח - גרסת הדפסה גרסת הדפסה     שלח שיש למטבח לחברשלח לחבר     הוסף מדריך שיש למטבח  למועדפיםהוספה למועדפים     מדריכים נוספיםמדריכים נוספים
פעולות במדריך
שלח מדריך שיש למטבח לחברשלח לחבר
הוסף מדריך שיש למטבח  למועדפיםלמועדפים
מדריך שיש למטבח - גרסת הדפסהגרסת הדפסה