לוגו רהיט - פורטל רהיטים ועיצוב הבית
דף ראשי אודות ריהוט עיצוב הבית מדריכי ריהוט ועיצוב הבית פרסם באתר מחלקת עיצוב      צור קשר למועדפים

רהיטים לבית

מטבחים

לחוץ

ריהוט גן

מדריך דלתות מטבח

מדריך דלתות מטבח דלתות מטבח

דלתות מטבח

דלתות מטבח

עיצוב דלתות מטבח משתנה בהתאם לרחשי השוק כמו גם למגמות העיצוביות והטכנולוגיות המשתנות בעולם. דלתות מטבח מעץ מלא תמיד היו היוקרתיות והנחשקות ביותר. מראהו הטבעי של העץ, האווירה אותה הוא משרה והאנרגיה החיובית שלו הופכים אותו לחומר המועדף לבניית דלתות מטבח. דלתות מעץ מלא ניתן לעצב עם גימורים מיוחדים שמכונות לא יכולות לעשות, ונדרשת להם עבודת ידיים קפדנית, מגוון הגימורים של דלתות מטבח מעץ מלא הוא רב, עתיק או מעט מיושן, משופשף או מגורד גס, המראה שנוצר הוא כפרי מחוספס או אלגנטי ומבריק, האפשרויות רבות כאשר מדובר בעץ מלא. המחיר אמנם גבוה אך התוצאה מרשימה ונשארת עימנו לאורך שנים רבות.
אם אנו מבקשים להוזיל את מחיר המטבח, עלינו לוותר על העץ המלא, ולהזמין דלתות מטבח מצופות, הדלת עצמה עשויה סיבית דחוסה או סנויץ, ניתן לצפות את דלתות המטבח בפורניר, שהוא למעשה שכבה דקה של סוג עץ, קיים מגוון רחב מאוד של פורנירים, בעצם כמעט כל סוג עץ מלא שאותו אתם אוהבים ניתן למצוא בצורת פורניר, ובעבודה מקצועית התוצאה המתקבלת נראית כמו עץ מלא, והגימורים שלו הם כמו של העץ. חומר נוסף, זול יותר, הוא הפורמייקה, יתרונה הגדול כי היא קלה לניקוי, חזקה מאוד, קיים מגוון עצום של פורמייקות, בצבעים עזים או צבעים עדינים, עם מרקמים חדשניים, מבריקים או מחוספסים, בשילוב עם חומרים נוספים ניתן להקנות מראה מיוחד למטבח. ניתן להשיג דלתות מטבח מפורמייקה עם קנטים באותו צבע של דלת המטבח, או קנטים בגימור אלומיניום ,או קנטים הגוון של המשטח העליון. לכל אחד מהחומרים חסרות ויתרונות, הבחירה כמובן תהיה לפי התקציב העומד לרשותכם, השימושים והצרכים שלכם במטבח, סגנון הבית וארך החיים.

מדריך דלתות מטבח - גרסת הדפסה גרסת הדפסה     שלח דלתות מטבח לחברשלח לחבר     הוסף מדריך דלתות מטבח  למועדפיםהוספה למועדפים     מדריכים נוספיםמדריכים נוספים
פעולות במדריך
שלח מדריך דלתות מטבח לחברשלח לחבר
הוסף מדריך דלתות מטבח  למועדפיםלמועדפים
מדריך דלתות מטבח - גרסת הדפסהגרסת הדפסה