לוגו רהיט - פורטל רהיטים ועיצוב הבית
דף ראשי אודות ריהוט עיצוב הבית מדריכי ריהוט ועיצוב הבית פרסם באתר מחלקת עיצוב      צור קשר למועדפים

רהיטים לבית

מטבחים

לחוץ

ריהוט גן


מדריך דלתות

מדריך דלתות תצוגת לוגו רשימת מפרסמים

דלתות

תשומת לב מיוחדת לנושא הדלתות ניכרת הן בתרבות המערב והן בתרבות המזרח. אצלנו ישנן השפעות משתי התרבויות- מהבנייה הערבית המקומית, דלתות מסוגננות עם פיתוחים מפוסלים וקשתות, ומהסגנונות האירופאים השונים, שחדרו אלינו במשך השנים,דלתות עץ עבות בסגנון כפרי, דלתות מהודרות ואלגנטיות בסגנון אריסטוקראטי, מעוטרות ומשובצות זכוכיות. דלתות עץ חרוטות בסגנון הודו והמזרח הרחוק. או דלתות בסגנון מודרני, מינימליסטי עם קוים ישרים פשוטים ונקיים, עם הרבה סטייל וסקסאפיל, לשם כך מגויסים טובי המעצבים מתחום עיצוב הפנים, עיצוב המוצר ואף מעצבי אופנה עילית. בבניה מיחסים מעמד מכובד הן דלתות כניסה, והן לדלתות פנים הבית, דלתות המיוצרות בהזמנה אישית במידות מיוחדות על פי דגמים קיימים


דלת

או לפי תכנון אדריכלי. שילוב נכון ביו ביטחון אסטטיקה ונוחות, דלת המאפשרת שילוב ביו טעם אישי, עוצמת ביטחון והנדסת אנוש מתקדמת המעניקה לדלת אטימות מרבית, אקוסטיקה בידוד ועיצוב. שלל חומרי גלם ועיצובים ייחודיים מאפיינים את דלתות החוץ והפנים החדשות. הדלת פותחת בפנינו את הבית, ולא רק אופן פיזי, הפשוט, היומיומי. לדלת משמעויות ורבדים רבים, חברתיים, תרבותיים, ואסתטיים, והיא מעידה רבות על בעלי הבית. בהקשר הזה יצאנו לבחון את דלתות הפנים המיובאות והמיוצרות בארץ. עוד מציעים באולמות התצוגה שלל משקופים לבחירה, פרזול איכותי ועדכני, צירים נסתרים, צירי נירוסטה, ידיות מעוצבות, מנגנוני הזזה, מנעולים מגנטיים ועוד.


דלתות פנים

הדלתות מגיעות בחיפוי פורניר, הנותן להן עיצוב מיוחד הן לדלת והן למשקוף. את הדלתות ניתן לקבל במגוון עצום למדי של פורנירים טבעיים ומשובחים. כך למשל, בוק, מהגוני, מייפל, דובדבן, וונגה ואלון, אגוז וכן צביעה אפוקסית בתנור ברמה גבוהה ביותר לפי בחירת גוון הלקוח. דלתות הפנים מגיעות במגוון עיצובים ודגמים מהממים, ולצד כל אלו ניתן לקבל אותן גם על פי בהזמנה אישית לכל לקוח.


דלתות פנים

דלתות ומשקוף נסתר

בימים אלה מיובאת לארץ דגם חדיש ומודרני של דלתות ומשקופים נסתרים. אלו הנראים כמו הקיר באופן מושלם, קשה לראות בכלל כי קיימת דלת ומשקוף. גם אלו מוצעים בקשת רחבה של פורנירים טבעיים.


דלתות הזזה

דלתות הזזה קיימות בטכניקה בה הדלת נכנסת לקיר, דלתות אלו מעניקות פתרון מצוין לדלת הזזה אשר לא תופסת הרבה ומאפשרת גישה נוחה. דלתות הזזה אלו מחליקות על גלגלים שקטים וסמויים מו העין בתוך הקיר, וניתן גם לקבל מערכת הזזה מדגם זה יחד עם משקוף נסתר. במילים אחרות: פרקטיות לצד אסתטיקה.דגם נוסף של דלת הזזה , גלוי ותלוי על הקיר. כך, הדלת מונעת על מערכת צירים מעוצבת ואיכותית מנירוסטה, המשלבת מראה של נירוסטה עם החמימות של העץ .למעשה, הטבע משולב באופן הדוק ומעוצב בטכנולוגיה הקרה.


דלתות פלדלת

דלתות פלדה בעלות עצמה, בטחון ויופי, בעלות נעילה מיוחדת לארבעה כיוונים, ומספר רב של בריחים. קיימות דלתות במבחר רב של דגמים מרהיבים, עם חיפויי עץ טבעי, המשלבים את הביטחון שבבית והיופי שבחוץ.מדריך דלתות  - גרסת  הדפסה גרסת הדפסה     שלח מדריך  דלתות  לחברשלח לחבר     הוסף מדריך דלתות  למועדפיםהוספה למועדפים     מדריכים נוספיםמדריכים נוספים


פעולות במדריך
שלח מדריך  דלתות  לחברשלח לחבר
הוסף מדריך דלתות  למועדפיםלמועדפים
מדריך דלתות  - גרסת  הדפסה גרסת הדפסה