לוגו רהיט - פורטל רהיטים ועיצוב הבית
דף ראשי אודות ריהוט עיצוב הבית מדריכי ריהוט ועיצוב הבית פרסם באתר מחלקת עיצוב      צור קשר למועדפים

רהיטים לבית

מטבחים

לחוץ

ריהוט גן


מדריך כסאות

מדריך כסאות תצוגת לוגו רשימת מפרסמים

כסאות

בשנים האחרונות, עם עליית רמת החיים, וסגנון האירוח, בשילוב עם הטעם הטוב שרכשנו, המעצבים והצרכנים נותנים יותר ויותר את הדעת לפינת האוכל עצמה. לעיצוב השולחן והכיסאות, בהתאמה לסגנון הכללי של הבית ובמיוחד הסלון. תרבות הפני והאירוח קיבלה זריקת עידוד משמעותית. פינת האוכל הפכה להיות אחת מהנקודות החשובות ביותר בבית. הפינה שמורכבת משולחן וכיסאות,שחשיבותם רבה מבחינה שימושית ודיקוראטיבית כאחד. החומרים מהם מייצרים כיסאות נתונים לדמיונם הפורה של המעצבים.המגוון הגדול של הכיסאות המוצגים היום רוכשי הרהיטים בתצוגות הוא גדול ועשיר, ניתן למצוא כיסאות מחומרים בעיצובים שונים, על קשת רחבה מאוד של מחירים. בעיצוב הכיסאות ניתן למצוא כיסאות עץ, עץ עם חלקי מתכת, כיסאות קש קלוע ומתכת, כיסאות פלסטיק משולב נירוסטה, כיסאות אלומיניום ועור.


כסאות פינות אוכל

המגוון המצוי היום בשוק הוא ענק. חשוב להקפיד, במידה ולא קונים סט מותאם מראש של שולחן וכיסאות, כי החומר הסגנון והגוון של הכסא יהיה קרוב, ככל האפשר, לזה של השולחן, או לחילופין לבחור כסאות שונים לחלוטין בסגנון ובאופי.בשעה שקונים כיסאות חשוב לשבת על הכסא לפני שרוכשים אותו, יש לוודא שמידותיו נכונות, שזוית הישיבה נוחה. כאשר בוחרים כסא מרופד רצוי לבדוק את סוג הטקסטיל. איכותו תקבע אם יאריך ימים ויהיה בעל אפשרות לניקוי. צבעים ניטראליים הם תמיד בבחינת אלמנט מנצח, אם כי צבע בולט ומוגדר מהווה קביעה אופנתית נחרצת.

כסא פינת אוכל

 


כסאות בר

כאשר חלקו הדומיננטי של מטבח הוא האי, המהווה עמדת בישול והכנה ואליו מחובר משטח מוגבה, המשמש כבר ישיבה ואכילה, הנאה משותפת ושיחה, זה מה שהופך את הבר הביתי ללב הבית ולמרכז ההתכנסות.בחירת כיסאות הבר היא משמעותית מאוד, גובה הכיסא אמור להיות מותאם לבר ,הכסא צריך להיות בעל פרופורציות אגרונומיות מדויקות.


כסאות מטבח


כאשר פינת האוכל נמצאת במטבח, היא בהחלט יכולה להוות את המוקד המרכזי של חיי הבית. אך חשוב לתכנן את גודל הפינה בהתאם לשטח העומד לרשותנו ולמספר המקומות שאנו רוצים סביב השולחן. כסאות עדינים וקלילים יתנו מענה לפינת אוכל הממוקמת בתוך המטבח. כסאות עץ עדינים, ללא ידיות, כסאות מתכת מרופדים בצבעים עליזים ובהירים , העיקר שלא יהיו כסאות מאסיביים וכבדים למראה. כיסאות הפלסטיק נותנים מענה לפינות אוכל מינימליסטיות המעוצבות הסגנון מודרני, כיסא בעל מראה קליל,לעיתים משולב מושב פלסטיק עם רגלי נירוסטה. למרות השימוש בחומרים קלים, עיצוב המושב והנדסת האנוש המוקפדת יוצר מקום נוח לישיבה ותמיכה מצוינת לגב.


כסאות מנהלים

עובדה ידועה היא שרבים סובלים מבעיות גב, האם ניתן למנוע את הבעיה? הסוד הוא בראש ובראשונה בישיבה נכונה, בכסא בעל זווית ישיבה נכונה ובעל תמיכה נכונה לעמוד השדרה, כסא אורטופדי, כסא זה, בעל גב גמיש בעל ריפוד יצוק, מנגנון שינוי זווית הגב וידית עצירה מיוחדת המאפשרת את משענת הגב בכל זווית רצויה. כל אלה נותנים תמיכה אופטימאלית לגב את שקיעת הגוף בכסא. קיימים מבחר דגמים של כסאות מנהלים עם מגוון מנגנונים, גבהים שונים, כסאות עם כריות אויר בעלי משאבה חשמלית המשתנה בלחיצת כפתור, תאי אויר מתנפחים לאורך כל הגב כך שהתמיכה מושלמת לכל אדם. הכיסאות בעלי צירים משתנים גם לעבודה וגם למנוחה, ובעלי מנגנון החלקה חדשני ומתוחכם.


כסאות מחשב

כיסא רגיל שאינו אורטופדי עשוי להיות נוח מאוד בישיבה ראשונית קצרה, אך לאורך זמן שוקע הגוף בכיסא, הגב מאבד את תמיכתו, ולחץ מופעל על החוליות וגורם לכאבים, אי נוחות ונזק לטווח ארוך. כיום קיימים כסאות מחשב אורטופדיים הנותנים מענה לבעיה. המושב בכיסאות אלה תומך בגב התחתון ומותאם לתנועות הגוף. ישיבה זו מונעת את בעיית וויסות זרימת הדם בזמן ישיבה, מפעילה את השרירים וגם אחרי שעות של ישיבה מול המחשב, ההרגשה נינוחה. התאמה מלאה ליושב, הכסא מתאים את עצמו לכל מבנה גוף בגובה הישיבה, במרחק מהמסך, בזוית המשענת, ובגובה המשענת לידיים, חשוב כי תהיה תמיכה למרפקים בזמן ההקלדה.

מדריך כסאות  - גרסת הדפסה גרסת הדפסה     שלח מדריך כסאות  לחברשלח לחבר     הוסף מדריך כסאות  למועדפיםהוספה למועדפים      מדריכים נוספיםמדריכים נוספים


פעולות במדריך
שלח מדריך כסאות לחברשלח לחבר
הוסף מדריך כסאות  למועדפיםלמועדפים
מדריך כסאות  - גרסת הדפסה גרסת הדפסה
לב-און  - כיסאות לפינות אוכל