לוגו רהיט - פורטל רהיטים ועיצוב הבית
דף ראשי אודות ריהוט עיצוב הבית מדריכי ריהוט ועיצוב הבית פרסם באתר מחלקת עיצוב      צור קשר למועדפים

רהיטים לבית

מטבחים

לחוץ

ריהוט גן

מדריך וילונות וריפודים

מדריך ריפודים ווילונות תצוגת לוגו רשימת מפרסמים

וילונות ובדי ריפוד

עולם הטקסטיל הינו גן עדן לשוחרי היופי והעיצוב, שפע עצום של אריגים ובדים לריפוד ולוילונות, לשטיחים, ולאביזרי עיצוב משלימים ככריות נוי, כיסויי מיטה, מפות, כורסאות מרופדות, פרגודים, גופי תאורה והדומים צבעוניים.

ריפודים

טקסטיל

בשנים האחרונות הפך תחום הטקסטיל לבית יצירתי ובמיוחד קצבי, תחום שבו התנודות והשינויים תכופים. האופנה משתנה בכל עונה, ומקורה בחידושים בתחומי העיצוב, כמו גם בטכנולוגיות הייצור ובטעם הקהל. את ההשראה מקבלים היצרנים ממעצבי על וחברות חיזוי. בחברות הטקסטיל האירופאיות בולטת המגמה להציע בדים באיכות גבוהה ובאיפוק צבעוני, טוב טעם וחומרים איכותיים, שתורמים למראה אריסטוקראטי של בדי ריפוד, שימוש בצבעים קלאסיים עדינים, בשילוב זהב, כחול ואדום, או מראה נקי המושפע מן הספא בצבעי פשתן, שמנת ולבן. עיצובים אתניים וצבעוניים שמקורם בהודו, פקיסטן ובסין מציעים בדי ריפוד בשילובי צבעים נועזים,רקמות עשירות וצבעוניות, מוטיב אתני בתיבול קלאסי.


וילונות

מעבר לתפקוד הווילונות כמגן מפני השמש ויצירת פרטיות בחלל הבית, וילונות משמשים גם כרכיב דקורטיבי מעוצב וצבעוני, היוצר עושר אמיתי בעיצוב פנים החדר. ישנם סוגי וילונות רבים,לא כל וילון מתאים לכל חלון. וילונות מעוצבים ומוצרי הצללה בהזמנה אישית, הם הפרטים הקטנים שיהפכו את הביתלמעוצב בסגנון נקי ויוקרתי. תהליך עיצוב והתאמת הוילון מתחיל בבחירת הבד, מתוך שלל רב של בדים צבעים ומרקמים .

וילון רומאי

הוילונות הרומאים מרככים את אור השמש החזק, ויוצרים תאורה רכה ואווירה נעימה. קיים מבחר גדול של דגמים ובדים שקופים בסגנונות שונים. ניתן לשלוט בוילונות הרומאים בהפעלה חשמלית ובעזרת שלט רחוק. ישנם שלושה סוגי וילונות: וילון רומאי רך, וילון רומאי קלאסי, וילון אוסטרי. רוב הבדים ניתנים לכביסה.

וילון ונציאני

מוצרי ההצללה וכיסויי החלונות מושפעים באופן ישיר ממגמות העיצוב. השימוש הגובר בחומרים טבעיים בעיצוב הפנים הוביל לפיתוחים מקבילים בעולם ההצללה. קיימים עשרות דגמים וגוונים של מוצרי הצללה טבעיים. התריסים הונציאניים מעץ פותחים אין סוף אפשריות להתאים צבעים ולהשלים את העיצוב. התריס הוונציאני מעץ מגיע בשלבים ברוחב של 2.5 או 5 ס"מ המקנים מראה שונה למוצר, כמו כן ישנם מנגנוני הפעלה מגוונים ליחידות במידות וגדלים שונים.

וילון גלילה

וילונות הגלילה מעצבים את חלל הבית מחדש ומשרים אוירה נינוחה בסלון, במטבח, בחדר האמבטיה, ובתקרות עליית הגג. ניתן להשיג וילונות גלילה בשלל צבעים, במגוון בדים שקופים ובדים דיקורטיבים. כמו כן קיימים בדי האפלה להחשכת חלל החדר, ובדי רשת שהנוף ניראה דרכם אגבסינון קרני האור, ניתן לשלוט בוילון על ידי שלט חשמלי

וילון מיקדו

בשנים האחרונות נעשה שימוש רחב במוצרים העשויים מחומרים טבעיים, על רקע זה פותחו מספר מוצרים המשתלבים במראה ובקו טיבעי. וילונות המיקדו, הקש והנצרים, וילונות העשויים מחומרים טבעיים עם שילוב מדהים של צבעים וצורות הנותנים תחושה טבעית ומרגיעה .

וילון סאן סטריפ

סאן סטריפ הינו מוצר חכם, פונקציונאלי, מעוצב וידידותי למשתמש, המשלב בתוכו את כל התכונות של תריס. בהשוואה לוילונות הגלילה, לסאן סטריפ יש יתרון בולט: היכולת לשלוט בחפיפה בין השלבים ובכך לקבוע את כמות האור החודרת לחדר ואת מידת החשיפה לנוף הנשקף מבעד לחלון. בבית או במשרד, סאן סטריפ מאפשר לקבוע את האווירה הרצויה עם אינספור אפשרויות החל בהצללה ועד לחשיפה מלאה. סאן סטריפ מתאים לרוב המפתחים. לבחירתכם מבחר צבעים ואפשרות להפעלה חשמלית עם שלט רחוק.

מדריך ריפודים ווילונות - גרסת  הדפסה גרסת הדפסה     שלח מדריך  ריפודים ווילונות לחברשלח לחבר     הוסף מדריך ריפודים ווילונות למועדפיםהוספה למועדפים     מדריכים נוספיםמדריכים נוספים


פעולות במדריך
שלח מדריך  ריפודים ווילונות לחברשלח לחבר
הוסף מדריך ריפודים ווילונות למועדפיםלמועדפים
מדריך ריפודים ווילונות - גרסת  הדפסהגרסת הדפסה