לוגו רהיט - פורטל רהיטים ועיצוב הבית
דף ראשי אודות ריהוט עיצוב הבית מדריכי ריהוט ועיצוב הבית פרסם באתר מחלקת עיצוב      צור קשר למועדפים

רהיטים לבית

מטבחים

לחוץ

ריהוט גן

מדריך פרזול למטבח

מדריך פרזול למטבח פרזול למטבח

פרזול למטבח

פרזול למטבח

את ענף פרזול למטבח, כלומר האבזור הפנימי של הארונות מספקות כמה חברות מובילות, לכל חברה ישנם את המוצרים הייחודיים לה. חשוב לוודא בקניית מטבח כי הפרזול שיהיה במטבח יהיה של חברה ידועה ומובילה, חשוב ש-פרזול למטבח יהיה מסדרת המוצרים האיכותיים של אותה חברה.

מגירות

בעיצוב המטבח כיום ניתן לומר כי המגירות השתלטו על מרבית שטחי האחסון במטבח, או בחזית המטבח או מוצנעות מאחורי דלת. פיתוח מסילות משוכללות הפך את המגירות לאמצעי יעיל ורב שימושי. החומרים עמידים וחזקים, מסילות כפולות משוכללות המבטיחות עמידה בכל עומס. המסילות החדשניות מאפשרות בניית מגירות במפתחים גדולים מאוד המסוגלות לשאת משקל של עד 80 ק\"ג ללא חשש לקריסה. במגירות כבדות במיוחד יש צורך בבולם טריקה שעוצר את המגירה ומונע טריקתה. המגירות בנויות מאלומיניום או מרשת אלומיניום, ניתן לקבל משטחים מונעי החלקה של מוצרים בזמן תנועת המגירה. קיימת חלוקה פנימית של מגירה, יחידות קבועות או מחיצות ניידות המאפשרות חלוקה בהתאמה אישית. חלוקות לסכום, סכינים תבלינים או סירים בגדלים וסוגים שונים הם חלק מפתרונות האחסון היעילים של המטבח המודרני.

מזווה

קיימת נטייה לבנות ארונות גבוהים המשמשים כמזווה, יחידות הפרזול השייכות לארונות מסוג זה מבטיחות ניצול מקסימאלי של המזווה. פרזול המזווה נשלף לגמרי ונע על מסילות משוכללות. מטבח עליון העיצוב המודרני במטבח, מכתיב קוים עיצובים נקיים ומפתחים רחבים, כך ארונות המטבח העליון צרים וארוכים מאוד דורשים מערכות צירים לארונות עליונים הנפתחים כלפי מעלה, קלפות. אל הצירים המעלים את הדלת מחוברות בוכנות קטנות המאפשרות פתיחה קלה ונוחה.

פינות מטבח

לצד קרוסלות מסורתיות, ניתן למצוא היום קרוסלות לארונות עליונים בקוטר 50 ס\"מ, ישנן חצאי קרוסלות נשלפות, קרוסלות המחולקות לארבעה חלקים שונים וכל חלק יכול להישלף בנפרד. יחידת ה\"מגיק קורנר\", מורכבת ומתוחכמת מבחינה מכאנית, מאפשרת את שליפת יחידת האחסון כמעט במלואה אך מחייבת את הלקוח בבחירה קפדנית של היצרן והמתקין. קיימות מגירות פינתיות, הן נאות אך מנצלות רק חצי מנפח הפינה ולכן לא מבוקשות כל כך. 3. קיימות מגירות פינתיות, הן נאות אך מנצלות רק חצי מנפח הפינה ולכן לא מבוקשות כל כך.

אביזרי תליה

לצד האביזרים הפנימיים של המטבח ניתן למצוא קו של מוצרים משלימים. מוט תלייה מאלומיניום מתחבר אל משטח הקיר ומאפשר תלייה של כלים הנמצאים בשימוש יומיומי. ניתן למצוא גם מדפים נתלים או סלים המאפשרים להכיל תבלינים מפיות או בקבוקים וכך לפנות מקום ממשטח העבודה.

מדריך פרזול למטבח - גרסת הדפסה גרסת הדפסה     שלח פרזול למטבח לחברשלח לחבר     הוסף מדריך פרזול למטבח  למועדפיםהוספה למועדפים     מדריכים נוספיםמדריכים נוספים
פעולות במדריך
שלח מדריך פרזול למטבח לחברשלח לחבר
הוסף מדריך פרזול למטבח  למועדפיםלמועדפים
מדריך פרזול למטבח - גרסת הדפסהגרסת הדפסה